Оцени 20 фото и заработай 20 бонус очков!
Зарегистрируйся, чтобы зарабатывать бонусы.
Бонусов 0

Она тебе нравится?

Сделай первый шаг - подари ей подарок!

Фотография добавлена: Подарить подарок  
Подарить подарок atena11 r 12. Январь 1990 (30), Albania Была на сайте более месяца назад

Ссылка на фото:

Комментарии

Комментировать фотографии могут только зарегистрированные пользователи.

caniii более месяца назад

Shum Buker Dokesh Komplimente Ne Lojen Komentatore Ok Bye

Month более месяца назад

Përshëndetje vajzë e bukur<br />
*ROSE*

sokme более месяца назад

Pershendetje

pHaTTo1 более месяца назад

komento kete fotograsfi per te pare tjetren me rradhe

vladi1 более месяца назад

Urime moj po te Mart Dreqi sa e Ambel ije,

SUPER-DJ более месяца назад

Përshëndetje. <br />
Çkemi.<br />
Si jeni? Shumë simpatike dhe e bukur si yll je. <br />
Që në momentin e parë që e kam parë foton tënde, më ke bërë shumë përshtypje duke më tërhequr shumë vëmendjen dhe kureshtjen, dëshiroj sinqerisht dhe seriozisht , të bisedojmë dhe të njihemi edhe më mirë bashkë, në këtë moment nëse nuk ju shqetësoj.<br />
Ju lutem sinqerisht më ktheni përgjigje në këtë moment.<br />
Kjo është adresa ime e SKYPE; <br />
...... <br />
edi.al11<br />
...... <br />
Me respekt dhe sinqeritet;<br />
TIRANA - ALBANIA.<br />
SHQIPËRIA.

hulios более месяца назад

:)

Gazi AL более месяца назад

ketu ku bukuria flet dhe fjalet heshtin<br />
ketu ku dielli shelen dhe hena ndricon si asnje send tjeter<br />
ketu ku njyra gjejne cilesine dhe syri rehatine!

Gazi AL более месяца назад

komplimenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bekimi005 более месяца назад

je yll

atena11 более месяца назад

mos harro shkruaj yll bote

MrNori более месяца назад

:)

atena11 более месяца назад

:-) :-)

kerim более месяца назад

hii prsh atena qkemi

HGashi более месяца назад

E mir je :D :*

HGashi более месяца назад

E mir je :D :*

kerxhaliu более месяца назад

Pershendetje Etena deshiroj te jeni mire ne gjitha aspektet.

atena11 более месяца назад

:D

lenciinter более месяца назад

%)

andii более месяца назад

shum teherqese ke dal ne kete foto *KISSED*

villy более месяца назад

hm i like your eyes <br />

Erjon90 более месяца назад

Bukur! Komplimente. =-O

Dark-Angel более месяца назад

To me dukesh e njohur !! *IN LOVE* *IN LOVE* 8-)

atena11 более месяца назад

Ndonje detaj nje po ta jap une :-P :-P jom Hajrija gruja e Qazim bej Mulletit prej Tirone *IN LOVE* *IN LOVE* *JOKINGLY*

Показать больше
Твоя последняя оценка:
Ты еще не оценил ни одной фотографии.
Оцени фото, чтобы узнать её средний балл и количество голосов.
Фото
Тебе показываются парни и девушки в возрасте 18 - 30 из Kazakhstan